Sosyal Medya

17Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Almanya Türkiye

                              Sesli Caht Almanya

Sevgili Katılımcılar,burada gurbetcilerle ortak noktamız WwW.SeSLiaSiLaZ.CoM üzerinde vakit geçirebilirsiniz. Almanya ve diğer ülkelerden katılan kullanıcılarımız Canlı Performanslar,Mp3,Yarismalar Gibi AKTIVETELER sohbetin güzelligini  seslichat platformunda bulabilirsiniz. Her zaman sohbet,dostluk, saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde seviyeli bir sohbet sunmakdadir.


Vaktimizi günün stres ve sorunlarını bir nebze olsun azaltmak ve yorgunluğumuzu bilgisayar  aracılığıyla sesli chat platformlarında güzel zaman geçirmekdeyiz. Sürekli günden güne aramıza yep yeni kullanıcılar ve arkadaşlar katilip yeni arkadaşlıklara,dostluklara vesile olmakdadır,Chat sitemiz günden güne yeniliklerle gelişmekte güzeliklere güzellikler eklemektedir. Ortak buluşma noktamız her zaman Sesliasilaz olarak bilinmekte ve taninmakdadir.

               Almanya Göc  Kisa Tanitimi

Türkiye’den yurt dışına işçi göçü, II. Dünya Savaşını izleyen yıllarda gelişmiş bazı Avrupa ülkelerinin ekonomik kalkınm alarına uygun olmayan nüfus artışlarının bu ülkelerde işgücü kıtlığı yaratmaları ve az gelişmiş ülkelerdeki aşırı nüfus artışından kaynaklanan işsizlik sorunları nedeniyle gerçekleşmiştir. 1950 'li yılların sonunda ülkemizden Batı ülkelerine önce bireysel planda başlayan göç, 1960’lı yılların başından itibaren devlet tarafından desteklenmiştir. "İş” ya da "daha iyi iş” için memleketlerini terk etmek zorunda kalan Türklerin en çok rağbet ettikleri ülke Almanya olmuştur. Onu Fransa, Belçika, İsviçre. Hollanda gibi gelişmiş Batı ülkeleri ile Libya, Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt, İsrail gibi Kuzey Arika ve Ortadoğu ülkeleri izlemiştir. Sovyetler Birliği’ndeki açıklık ve yeniden yapılanma politikaları sonucunda Türk işçilerine bu kez Rusya Federasyonu, Türkmenistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Özbekistan ve Kazakistan yolu açılmıştır. Bu ülkelerde Türk işçilerinin (aynı zamanda da işverenin) istihdam alanı genellikle inşaat sektörüdür. Dünyanın birçok ülkesine dağılmış olm asına rağmen, Türk işçilerinin sayıca en çok olduğu yer Almanya’dır. Bu nedenle Almanya, dış göçü sembolize eden ülke durumundadır.

 

WwW.SesLiaSiLaZ.CoM

 

Yazar : sevdapanel
14 Eki Ptesi 03:16
169 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar