Sosyal Medya

17Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Www.SeSLiASiLaz.CoM AİLESİNİN BİRLİK BERABERLİK ÇAĞRISI

WwW.SeSLiASilaZ.COM Ailesinin  

BİRLİK VE BERABERLİK ÇAĞRISI...

 

 

Ey Türk, Kürt, Laz,Çerkez,Avşar ve Arap kardeşim, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi bozmaya çalışan  bu İnsafsızca ve Hayasızca belli global güçlerin kendi çıkarları uğruna bin yıla yakın olan birlik beraberliğimizi bozmak için  beyinlerimizi çürütüp şuurlarımızı karıştırmak istedikleri aşikardır. Biz ki  Çanakkale'de kucak kucağa şehit düşen o dedelerimizin torunları olarak mezar taşlarını okuyamadığımız için  davalarından da mı bihaber düştük. Ey osmanlının asilkanlı torunları dedeleriniz dünyanın büyük bir kısmına medeniyet taşımadı mı? mazlumun yanında yer alıp zalimlerin karşısına dikilmedi mi, Ey yureğinde iman elinde kılıç haksızlığa zulme karşı durarak  cepheden cepheye koşan büyük komutan Selahaddin i eyyubi nin koca yürekli torunu, Bu sancağı bin yıldır kılıç hakkı kaldıran dedeleriniz ve dedelerimizin hatırasına dönünüz!  Malazgirt’te Hıttin’de mescidi aksa da,İznik’te Mohaçta ve dün Plevne’de Çanakkale’de şehit düşen ümmet-i Muhammedin iftihar-ı medarı olan kahraman ehli sünnet ehl-i tarik arif mollaların torunları, sirkelenin ve kendinize gelin geçmişini bilmeyen gelecekte kayıp etmeye mahkümdür şiarıyla,kafanızı gömdüğünüz kumdan çıkarın ve görün artık birbirinizi, Biz kardeşiz, bin yıldır birlikte yaşıyoruz, degerlemizi paylaşıp kız alıp vererek akraba olmuşuz. bizim kardeşliğimize çomak sokmaya bizi birbirimizden ayrıştırmaya çalışan dahili ve harici güçlerin olduğu hepimizce biliniyor, gençliğe hitabemizde yazıldığı gibi, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasî emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk,Kürt,Laz,Çerkez,Avşar ve Arap evlâdı! İşte bu ahval ve şerait içinde dahi, vazifen;  kucak kucağa yatan dedelerinizin sizlere miras olarak bırakmış oldukları (Birlik beraberliğinizi ve kardeşliğinizi) korumaktır!

Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!

biz WwW.SeSLiASiLAz.CoM Ailesi olarak nacizane düşüncemizi fikirlerimizi burada siz değerli katılımcılarla paylaşmış olduk,sizlerden temennimiz bu yazımızı baştan sona kadar okuyup bireysel olarak kendi kendinizi muhakeme etmenizdir, çünkü BİZİM BİZDEN BAŞKA KİMSEMİZ YOKTUR...!

 

Yazar : sevdapanel
15 Eki Salı 03:00
298 Görüntüleme


 1. 15/10/2019 03:49
  Yaren

  Slm www.sesliasilaz.com ailesi Birlik Beraberlik Kardeslik makalenizi okudum ve hayran kaldim.Allah birligimizi dirligimizi bozmasin,buna yeltenenlerde Allah planlarini alt üst etsin. kurtce,arabca,cerkezce ve avsar'ca dilini anlaminida bilmeden yagilayanlar rabbimin yargisindan kurtulamiyacaklar.

  Cevapla
 2. 15/10/2019 03:11
  Dilek

  Merhaba sesliasilaz.comailesi tebrik ediyom helal olsun size bu güzel düşünce şeklinde ifadenizi verdiniz sesliasilaz.com ailesi iyiki varsınız..

  Cevapla
Gönder

Popüler Yorumlar